تبلیغات
هنر ، گرافیگ ، چاپ - تنها یک ایرانی در فهرست منتخبین پوستر مبارزه با فقر
سه شنبه 28 دی 1389

تنها یک ایرانی در فهرست منتخبین پوستر مبارزه با فقر

   نوشته شده توسط: DoNy    نوع مطلب :گرافیك ،

در رقابت جهانی پوستر با موضوع مبارزه با فقر:
تنها یک ایرانی در فهرست منتخبین قرار گرفت

پوستر «ما قربانیان مصرف گرایی هستیم» اثر صالح زنگانه در رقابت جهانی پوستر با موضوع «مبارزه با فقر»، جزء بیست اثر شایسته تقدیر این مسابقه معرفی شد.

پوستر یک طراح ایرانی در رقابت جهانی پوستر با موضوع «مبارزه با فقر»، جزء بیست اثر شایسته تقدیر این مسابقه معرفی شد

پوستر «ما قربانیان مصرف گرایی هستیم» اثر صالح زنگانه، تنها اثر ایرانی است؛ که در فهرست آثار شایسته تقدیر این مسابقه قرار دارد.

در بخشی از اعلامیه دبیرخانه این رقابت آمده است: مرحله انتخاب نهایی آثار رقابت طراحی «مبارزه با فقر»، (FightPoverty) انجام شد.
بدین وسیله، صمیمانه مراتب قدردانی خود را به بیش از ۲۰۰ طراح که از نقاط مختلف جهان در این رقابت با عنوان ترویج و دفاع از حقوق بشر شرکت کرده بودند اعلام می‌داریم. آثار شما نمایانگر نقش قدرمند طراحی گرافیک و طراحی صنعتی در ایجاد جلب توجه به موضوعات جهانی بدون هیچگونه محدودیتی است.
این رقابت در دو بخش طراحی گرافیک و طراحی صنعتی و با تایید ایکوگرادا برگزار می‌شود. ۱۰ اثر در هر بخش به عنوان فینالیست و ۲۰ اثر نیز در هر بخش شایسته تقدیر شناخته شدند.
هیات داوران بین المللی این رقابت که ترکیبی از طراحان گرافیک و طراحان صنعتی بودند: آرماندو میلانی (ایتالیا)، آندرا مگنانی (ایتالیا)، جیوانی دلوکیو (ایتالیا)، ریکو لاینز (برزیل)، سکی مافوندیکوا (زیمباوه)، ماکسیم لموین (فرانسه)، دیوید گراس (آلمان)، اورسولا تیشنر (آلمان)، میشله برند (انگلیس)، دونالد بیکمن (هلند)، ایسائو هوسو (ژاپن)، لوسی تنزاس (آمریکا) می باشند